неділя, 11 жовтня 2015 р.

День дитячого садочка в бібліотеці

                                           День дитячого садочка в бібліотеці.
 Вихованці дитячого садочка разом з вихователями завітали на зустріч до сільської бібліотеки. До уваги гостей дитячий куточок "Подорож у читай місто". Тут малюки познайомились не тільки з книжками, а й з дитячим журналом "Яблунька".

 Дітям показали найновіші книжечки для дошкільнят. Разом з бібліотекарем вихованці дитячого садочка подорожували за допомогою лялькового театру до "Країни ввічливості та доброти". Перша зупинка була на станції "Дорожньої азбуки". Діти обговорювали хто такий водій, пішохід, пасажир. Для чого потрібні дорожні знаки.
Які кольори у світлофора і що вони означають. Друга зупинка "Небезпечна зустріч". За допомогою Казкової баби яги діти зрозуміли як себе не потрібно вести.
Третя зупинка "Словник чемної людини". Дітки по черзі називали чемні слова і у них вийшов чудовий словник. Четверта зупинка "Несподівана зустріч".
На цій зупинці дітей зустріла казкова королева чистоти вона їм розповіла за допомогою невеличкої вікторини як треба бути охайним і вихованим. П`ята зупинка остання "Книжкове королівство". Діти відгадували загадки про казкових героїв. На завершення бібліотекар ознайомила присутніх з книжковими поличками "Казкова мозаїка " та "З якої ми казки".
Учасники лялькового театру "Дивограй": Притолюк Софія, Мокійчук Яна, Мордик Анастасія.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар